Aydilge’den eşine mesaj atan kadınlara sert sözler

“Aşka Gel” ve “Hayat Şaşırtır” şarkılarıyla hafızalara kazınan Aydilge, zaman zaman sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen bir isim.

Bundan 5 yıl önce yani 2018 yılında şarkıcı Aydilge, keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile nikah masasına oturmuştu. Aydilge, düğününde 17. yüzyıl Barok Dönemi’ne ait bir gelinlik giymişti.

Ünlü şarkıcı, son olarak sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gündeme geldi. Aydilge, eşine mesaj atan ve fotoğraf yollayan kadınların olduğunu dile getirdi ve uyarı niteliğinde bir video paylaştı.

Aydilge’nin “Sevgili eşim Utku’ya flörtöz mesajlar atan kadınlar olduğunu öğrendim” dedi.

Aydilge şunları söyledi:

“Sevgili eşim Utlu’ya dm’den flörtöz mesajlar atan hatta bir takım resimlerini yollayan kadınlar olduğunu öğrendim. Eşim bu profilleri engelleyip geçse de; ben birkaç şey söylemek istiyorum.

Bize hep bir erkeğin sevgisinin, onayının hayattaki en değerli şey olduğu dayatıldı. Kadın başımıza eksik ya da yarımmışız da, başımızda bir erkek olması bizi değerli kılacak en önemli şeymiş gibi düşündürtüldü.

Evet erkek egemen bir dünyada yaşadığımız için çoğu zaman kendi değerimizi erkeklerin beğenisi üzerinden belirliyoruz ama biz bundan ibaret değiliz.

Evli bir kadının kocasını elde etmekse bazıları için hemcinsini elemek, rakibine gol atmak gibi hissettiriyor olabilir ama benim eşimi yada başka bir erkeği elde etmek sizi başarılı yada şampiyon kılmayacak.

Asıl madalyalar,sizin hayata kattıklarınızdan ve ürettiklerinizden gelecek. biz birbirimizin acısı üzerinde tepinerek dans edecek rakipler değiliz. Biz kız kardeşleriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x