29 Eylül 2023 Cuma Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 29 Eylül Cuma akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulunmuştu. Duruma sinirlenen ve kendini kaybeden Dilan Polat’ın ablası canlı yayında uyuşturucu kullandığını itiraf etti, ağza alınmayacak küfürler savurdu…

Twitter, Space X ve Tesla’nın sahibi Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Teknofest’e davet ettiği Musk, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Teknofest’te yarışan herkese başarılar dileyen Musk’ın bu tweeti kısa süre goygoycuların da diline düştü.

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen ve maliyenin şirketleri hakkında inceleme başlatması istenilen Dilan Polat, sosyal medya hesabından adeta açtı ağzını yumdu gözünü… Çok sert ifadeler kullanan Dilan Polat kendisi hakkında ‘vergi kaçırıyor’ iddiasında bulunanlara “Türkiye’ye girince donunu alacam senin sen ayrı yerde kal şimdi sıra başka kişilerde hepiniz etkileşim köpeğisiniz !” Dedi.

Standard & Poor’s (S&P), Türkiye’nin kredi notunu “B” olarak teyit ederken, kredi notu görünümünü “negatif”ten “durağan”a çıkardı.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın bu sefer de giyimini eleştirmişti… Kendisinin sosyal medyada tepki çeken paylaşımına Oğuzhan Uğur’dan kapak gibi bir cevap geldi👇

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı oyuncularından Ayça Aykaç, Mert Altıntaş ile nikah masasına oturdu. Birbirinden eğlenceli ve romantik anların yaşandığı düğünde olmazsa olmazımız ise elbette Erik Dalı’ydı!

Oyuncu Büşra Pekin, yıllar içerisinde yaşadığı değişim ile sık sık gündeme gelen bir isim. Pekin’in son halini görenlerin kafası bu sefer tümden karıştı…

Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yine bildiğiniz gibi! Referanslara doyum olmayan bu akşamda, Umut’un Pembe’ye yaptığı dizi önerisi izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Reddit platformunda bir genç, insanların sinirlerini bozan şeyleri paylaştığı kanalda yaptığı paylaşım ile herkesi şoke etti. İç çamaşırını yüz ve el kurulama havlusu üzerinde kurutan büyükannesini ifşa etti.

Yeni şarkısı “Sevmiyo”yu yayınlayan Hadise, şarkının hikayesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Hadise ‘Bu şarkıyı ilk duyduğumda aklıma gelen ise sadece bir kişiydi. 20 sene önce ilk bakışta aşık olduğum, ve o günden sonra ilişkimiz boyunca her geçen gün yeniden aşık olduğum, beni tamamlayan ilk aşkım’ dedi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi ve yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, Karabük fayının deprem üretmesi durumunda şiddetinin 7’yi bulabileceğini söyledi.

Sosyal medya videoları ile ünlenen şarkıcı ‘Tıvorlu İsmail’ olarak bilinen İsmail Aşkan’ın, Iraklı Zine Ataman (25) ile hayatını birleştiren oğlu Mazlum Aşkan’ın (28), Beytüşşebap ilçesinde 2 gün 2 gece süren düğününde 6,9 milyon lira değerinde altın ve para takıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x